Alto Padrao 50M Do Mar Com 3 Suites
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Balneário Camboriú te genieten, verblijf in Alto Padrao 50M Do Mar Com 3 Suites Balneário Camboriú van 120 m², gelegen slechts 250 meter verwijderd van Acqualandia en op 25-minuten wandelafstand van het Parque Unipraias Camboriu. Het 3-slaapkamer appartement is geschikt voor maximaal 6 gasten.
Het appartement is op afstand van 3 km van het Cristo Luz monument te vinden. De Cyro Gevaerd Dierentuin ligt binnen 10 minuten met de auto van de 3-badkamer accommodatie.
Alto Padrao 50M Do Mar Com 3 Suites bieden een balkon en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Winkelcentrum Praia Camboriu1,9 km
- Bus Station2,7 km
- Strand Praia dos Amores1,9 km
- Unipraias Park1,9 km
- cristo luz3 km
- Laranjeiras Beach3,1 km
- Camboriu Football Stadium3,3 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder17 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Alto Padrao 50M Do Mar Com 3 Suites?
Gasten van Alto Padrao 50M Do Mar Com 3 Suites kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Acqualandia, op 5 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Cyro Gevaerd Dierentuin (3 km) en het Parque Unipraias Camboriu (1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Alto Padrao 50M Do Mar Com 3 Suites?
Het duurt 20 minuten lopen om van Alto Padrao 50M Do Mar Com 3 Suites naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de grootte van Alto Padrao 50M Do Mar Com 3 Suites?
Alto Padrao 50M Do Mar Com 3 Suites bestaat uit 120 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
In het appartement kunnen maximaal 6 gasten verblijven. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in dit appartement?
Er is zeker een wasmachine aanwezig in dit appartement.